Kozmetik Akupunktur

Kozmetik akupunktur, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak ancak bunu botoks, dolgu, lazer, kimyasal uygulamalar ve estetik cerrahi gibi girişimler yerine doğal yoldan yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği tedavi yöntemidir. Daha genç ve dinç görünmeyi sağlayan doğal bir anti-aging tedavisi olan kozmetik akupunktur, uzman hekimler tarafından yapıldığı zaman hiçbir yan etkiye sahip değildir. Bu nedenle de birçok kişi tarafından tercih edilen bir yöntemdir.

Kozmetik akupunktur tedavisi, özel bir teknik ile vücuttaki özel noktalara yerleştirilen akupunktur iğneleri yardımıyla gerçekleştirilir. Bu tedavi ile yaşlanma belirtileri azalır, cilt görüntüsü iyileşir, ince çizgiler kaybolur, derin kırışıklıklar azalır ve sarkmalar toparlanır. Kozmetik akupunktur ile kişiler daha sağlıklı ve daha genç bir görünüm kazanır. Mimiklerin ve yüz ifadesinin doğallığını kaybetmemesi de kozmetik akupunkturun başka bir avantajıdır.

Kozmetik akupunktur tedavisinde herhangi bir ilaç verilmeden, sadece akupunktur iğneleri ile vücudun kendi kendisini iyileştirmesi sağlanır. Kozmetik akupunktur, doğal olmak, doğal kalmak, yüzündeki ifadenin ve mimiklerin değişmesini istemeyen herkese uygulanabilir. Kozmetik akupunkturun en önemli özelliği ise hiçbir kimyasal içermeyen, yan etkisi olmayan bir teknik olmasıdır. İşlem sırasında ise çok ince olan akupunktur iğneleri kullanılır. Uygulamada hafif kızarıklık, çok nadiren mini morluklar olabilir. Ancak bu belirtiler kısa sürede geçer.

Kozmetik akupunktur ile temel tedavi süresi 12 haftadır. İlk 5 hafta, haftada 2 kere, kozmetik akupunktur uygulanır. Sonra 2 ay, ayda 1 seans şeklinde uygulama yapılır. 10-12 seans sonrasında 5-10 yıl gençleşmek mümkündür.

  • Kozmetik akupunktur ile mimikler ve yüz ifadesinin doğallığı kaybolmaz.
  • Kozmetik akupunktur ile parlak ve canlı bir cilde sahip olursunuz.
  • Kozmetik akupunktur ile yüzünüzde oluşan derin çizgileriniz azalır.
  • Kozmetik akupunktur ile ince çizgiler kaybolur.
  • Kozmetik akupunktur ile lekelerde azalma görülür.
  • Kozmetik akupunktur ile sarkmalar azalır.

Kozmetik akupunkturun herhangi bir kimyasal barındırmaması ve yan etkisinin olmaması nedeniyle akupunktur seçeneği, birçok kişinin tercihi olmaktadır.

Ankara Akupunktur Kliniği, Dr. Buğra Buyrukçu ile 2004 yılından bu yana hizmet vermektedir. Akupunktur Fiyat Listesini öğrenmek ve Ankara Akupunktur Tedavisi alabilmek ve merak ettiğiniz sorularınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Dr. Buğra Buyrukçu'ya Sorun

Biz Sizi Arayalım